Allicante

O niektórych wnętrzach już po pierwszym „spotkaniu” możemy powiedzieć, że mają duszę. Robią na nas wrażenie, doskonałym połączeniem mebli, dodatków, kolorystyki i ogólnej stylistyki. Aby zacząć mieszkać w nowym domu czy mieszkaniu wystarczy wprawdzie pomalować ściany, wstawić meble i już możemy się wprowadzać. Jednak aby nasze wnętrza zyskały charakter, aby były odzwierciedleniem niejako naszego charakteru, naszego stylu życia i duszy, musimy włożyć w nie nieco pracy. Warto jest poświęcić trochę czasu na dokładnie zaplanowanie urządzanej przestrzeni, łącznie z dodatkami, akcesoriami, tekstyliami, czyli tym wszystkim, co sprawi, że wnętrze będzie spójne.

Stylowa komoda – must have w modnym i funkcjonalnym wnętrzu

To jakie meble znajda się w naszym domu czy mieszkaniu oczywiście głównie zależy od naszych potrzeb, upodobań i oczekiwań. Warto jednak oprócz funkcjonalności postawić na nieco sprawdzonej i niezawodnej klasyki, która stanie się doskonałym fundamentem do budowania ducha naszego wnętrza. Jednym z takich mebli, który na prawdę warto mieć w domu, jest komoda. Dlaczego właśnie ten mebel? Przede wszystkim, komoda to niezwykle funkcjonalny mebel. Możemy ją postawić w salonie, jadalni, przedpokoju, pokoju gościnnym czy gabinecie. Możemy wybrać komody z szufladami, zamykane na drzwiczki czy też z otwartymi półkami, to już zależy od naszych potrzeb. Ważne jest to, że nawet najzwyklejsza biała komoda postawiona na pustej ścianie w salonie, na której ustawimy wazon ze świeżymi kwiatami i ozdobne świeczki sprawi, że nasze wnętrze zyska coś „swojego”.

Avignon

Jaką komodę wybrać do mieszkania?

Jak już wspomniano, wybór komody zależny jest od naszych potrzeb i stylu. Możemy wybrać klasyczną białą komodę taką jak komoda Babila od firmy Forte, która posiada zarówno szafkę, jak i szuflady i świetnie sprawdzi się w domowym biurze. Jej prosta, minimalistyczna forma sprawia, że dopasujemy ją niemal do każdego wnętrza. Subtelny design nie pozwoli jej dominować, jednak jeżeli ozdobimy ją odpowiednimi dodatkami, zyskamy bardzo funkcjonalny i stylowy mebel. Jeżeli potrzebujemy mebla robiącego wrażenie, bardzo charakterystycznego możemy postawić na komodę w stylu komody Diana od firmy Młot. Stylowa komoda Diana to klasyczny mebel, o bardzo eleganckiej formie. Rzeźbione, stylizowane nóżki, oraz strojne uchwyty sprawiają, że komoda prezentuje się bardzo dostojnie i gustownie.