Inspiracje czerpane z natury to wiodący trend pośród aktualnych aranżacji wnętrz. Surowe drewno i kamień to tylko namiastka rozwiązań, dzięki którym możliwe jest uchwycenie piękna natury w danym wnętrzu. Bardzo ciekawym wariantem aranżacji wnętrza jest także wykorzystanie płytek o heksagonalnym wzorze na wzór plastrów miodu.

Płytki o heksagonalnym wzorze w bardzo prosty sposób nadają charakter każdemu wnętrzu. Kształt plastrów miodu podbił już serca wielu fanów stylowych aranżacji. Jeżeli chcemy stworzyć atrakcyjne wnętrze zgodne z najnowszymi trendami, plastry miodu będą bez wątpienia jednym z najlepszych rozwiązań.

Płytki heksagonalne do kuchni lub salonu

Heksagonalne płytki i kafelki to materiał najchętniej wykorzystywany do aranżacji wnętrz wpisujących się w aktualne trendy. Bardzo często stosuje się je w projektach kuchni ale także np. salonu.

Podczas projektowania warto przemyśleć niestandardowe ułożenie plastrów miodu, dzięki czemu np. rozmyjemy granicę pomiędzy ścianami i podłogą. Warto także łączyć kontrastowe barwy, co pozwoli stworzyć niezwykle intrygującą kompozycję.

Plastry miodu w łazience

Łazienka to pomieszczenie, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu i gdzie szukamy spokoju oraz relaksu. Dobrze, by aranżacja tego wnętrza sprzyjała odpoczynkowi. Kreowanie tej przestrzeni często rozpoczynamy od podłogi i ścian. Jeżeli cenimy sobie wyrafinowanie i elegancję a także kreatywność, warto zaaranżować te podstawy z płytek heksagonalnych. Estetyka plastrów miodu stworzy harmonijne wnętrze, które sprzyja chwilom relaksu.

Płytki heksagonalne, czyli plastry miodu to nowoczesny wzór, który wpisuje się w trendy inspirowania się naturą w aranżacji wnętrz. Ten naturalny motyw można z powodzeniem wykorzystać w łazience, kuchni czy salonie, gdzie użycie plastrów miodu doskonale sprawdza się jako przykuwające uwagę zastępstwo plakatów lub obrazów.