lampa sufitowa

Kiedy myślimy o industrialnych wnętrzach, od razu przychodzi nam do głowy jedno miasto – Nowy Jork. Od ulic Brooklynu po wieżowce Manhattanu, jest coś specyficznego co definiuje styl tej metropolii i natychmiast przyciąga ludzi. Styl nowojorski można określić jako industrialny, podkreślający elementy wystroju, które można osiągnąć także we własnym domu. Od zwiększenia ilości naturalnego światła do wiszących, olbrzymich dzieł sztuki.

Lampy sufitowe w stylu nowojorskim to wspaniały wybór oświetlenia do salonu, charakterystyczne oprawy często projektowane w USA, dla podkreślenia swojej oryginalności, które czerpią inspirację z mieszkania na poddaszu i wysokich, szklanych budynków. Pierwotne projekty sięgają lat 30 ubiegłego wieku, są wysoko cenione ze względu na różnorodność wzornictwa i szeroką gamę modeli, w tym niektóre naprawdę efektowne. Geometryczne lampy sufitowe często są nagradzane z uwagi na niezrównany kunszt i jakość. Oświetlenie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale zmieni Twoje wnętrze i przestrzeń oraz przekroczy Twoje oczekiwania. Styl wyposażenia wnętrz, salonów i oświetlenia nowojorskiego jest sprytną mieszanką tradycyjnego i nowoczesnego. Jest tak samo domowy w stylu z epoki, jak i współczesny, do stosowania w domach, hotelach, barach i restauracjach.

Jakie lampy sufitowe wybrać?

Lampa sufitowa do salonu urządzonego wg projektu w stylu nowojorskim jest zdecydowanie najpopularniejszym sposobem na oświetlenie. Dostępne są teraz na rynku modele dla wszystkich rodzajów sufitów – niskich, wysokich czy podwieszanych, dlatego w https://www.galerialimonka.pl/lampy-sufitowe  z pewnością znajdziesz lampę, która będzie Ci pasowała, niezależnie od tego, czy masz nowoczesne, tradycyjne lub rustykalne wyposażenie. Jeśli zdecydujesz się na ten styl oświetlenia możesz dokupić właściwe zawieszanie lampy sufitowej. Jeśli umieszczenie lampy przy suficie będzie problemem, lub będzie zbyt wysoko i nie wypełni przestrzeni, wiele dostępnych modeli lamp ma możliwość zamiany z przysufitowej na wiszącą. Zawieszenia są w stylu dopasowanym do lamp, zachowują tą samą kolorystykę.

oświetlenie salonu

Lampa sufitowa w nowojorskim stylu

Jeśli kupujesz oświetlenie funkcjonalne do swojego domu, będziesz chciał tego, co najlepsze, a przy konsekwentnych dodatkach można śmiało powiedzieć, że mamy po prostu ogromną gamę oświetlenia do Twojego salonu a także do pozostałych pomieszczeń. Lampa sufitowa do przedpokoju czy kinkiet w stylu nowojorskim to kolejne elementy scenariusz świetlnego, które podkreślą i uzupełnią Twój dom.

Przeglądaj pozostałe lampy sufitowe, wiszące i żyrandole odpowiednie dla każdego pomieszczenia w domu, nawet jeśli masz wyższe lub niższe niż przeciętne sufity. Nowoczesna lampa sufitowa LED, czy rustykalna lampa wisząca też będą pasowały do tej epoki w połączeniu tradycyjnym oświetleniem. Nigdy nie wyobrażałeś sobie, że Twój salon może być urządzony tak stylowo!