Nowoczesna łazienka to teraz praktycznie standard w każdym domu czy też mieszkaniu. Zestawy podtynkowe, deszczownice, wolnostojące umywalki czy też wanny to jedne z wielu elementów, które zagościły w łazienkach. Oprócz nowoczesnej armatury zmianie uległy płytki. Wielu właścicieli nieruchomości stawia na łączenie różnych stylów oraz rodzajów płytek, aby osiągnąć niepowtarzalny wygląd jak również i klimat.

płytki ceramiczne

Nowe kolekcje od Ceramika Domino

Artemon – jest to glazura w jasnej szarawej kolorystyce. Dwa rodzaje gładkich płytek ściennych oraz 2 dekory o strukturze rozchodzących się pasków (promieni). Dodatkowo całą aranżację wieńczy srebrna listwa ścienna.  Na podłogi kolekcja oferuje gres szkliwiony o również szarej barwie. Łazienka wyłożona płytkami z tej kolekcji jest stonowana, bardzo surowa oraz nowoczesna.

Bolella White – są to płytki ceramiczne matowe o powierzchni białego i czarnego marmuru. Dodatkowo kolekcję dopełnia dekor o bardzo ciekawym wzorze a także listwa ścienna. Płytki podłogowe to gres szkliwiony o wyglądzie marmuru. Są to również płytki wielko formatowe dzięki czemu podłoga wygląda jakby wykonana z jednej płytki.  Ta kolekcja idealnie nadaje się do przestronnych surowych łazienek. Będących jednocześnie idealnym miejsce do wypoczynku podczas długich kąpieli.

Blink Grey – są to płytki wprowadzające do łazienki surową nowoczesność. Tego typu modele posiadają gładką powierzchnię w kolorystyce szarości. Kolekcja zawiera mozaikę heksagonalną srebrną listwę ścienną a także 3 rodzaje płytek ściennych 2 modele gładkie oraz jeden o falistej strukturze. Całość skomponowana w aranżację wygląda niepowtarzalnie.

Dla każdego coś pięknego

Płytki oferowane przez Ceramikę Domino to wysokiej jakości produkty, dzięki którym każdy jest w stanie stworzyć wspaniałą łazienkę. Czy to w stylu glamour czy też nowoczesnym lub klasycznym klienci będą usatysfakcjonowani z zakupionego produktu. Duża wytrzymałość oraz mnogość możliwości aranżacji ułatwiają dopasowanie kształtu oraz rodzaju płytek do praktycznie każdej przestrzeni.