clash

Zacisze domowe to idealne miejsce do urządzania wnętrza według własnych preferencji, gdzie każde pomieszczenie może być odzwierciedleniem własnej osobowości. Szczególnie kolory pozwalają na to by móc nieco wyjść poza granice tradycyjnej aranżacji wnętrz.

Clash- najnowsze trendy 2019

Clash to nic innego jak odważne łączenie kolorów pozornie niepasujących do siebie. Farby do ścian możemy znaleźć w przeróżnych odcieniach, ale w tym nowoczesnym stylu łączenia kolorów ważne jest by połączyć je tak, aby na pierwszy rzut oka nie pasowały do siebie. Jakie są najnowsze trendy 2019 roku? Niewątpliwie najpopularniejsze jest łączenie kolorów tradycyjnych- ciemnej szarości czy odważnego granatu z energetycznym różem czy turkusem. Patrząc na takie połączenie twierdzimy, że pozornie kolory te nie tworzą idealnych duetów, jednak to właśnie one dają szeroki wachlarz nowoczesnych możliwości aranżacyjnych.

Szybka metamorfoza wnętrza czy to możliwe?

Oczywiście! Stawiając na odważne połączenie kolorów możemy dokonać szybkiej metamorfozy wnętrza.. Clash to nie tylko trend aranżacji wnętrz, to przede wszystkim świetna zabawa, która pozwoli na własną metamorfozę wnętrza. Wybierając farby do ścian warto kierować się przede wszystkim sprawdzoną marką, która zapewni trwałość koloru, a przede wszystkim idealne krycie. Co oprócz kolorów? Nie można zapomnieć również o dodatkach, które odgrywają kluczową rolę we wnętrzach! Idealnie sprawdzą się poduszki, koce, doniczki czy bieżniki na stole. Warto pamiętać, że to właśnie w detalach tkwi szczegół, a clash dodatkowo pozwala na ustalenie własnych reguł, granic i zasad.