Meble Pirate

Pasje i zainteresowania dzieci mogą stać się doskonałym motywem przewodnim wystroju dziecięcego pokoju. Właśnie w tym celu zostały stworzone kolekcje mebli dziecięcych Meblik z serii Kids. Kształtują one wspaniałą przestrzeń, która wypełniona jest meblami, nadającymi pokojom wyjątkowego charakteru, w pełni zgodnego z upodobaniami właścicieli.

Wybór mebli z konkretnymi motywami, takimi jak np. Minnie Mouse, Dakar Race czy Cars White, obejmuje aż 10 kolekcji. Meble Pirate są jedną z nich. I z pewnością sprawią, że zarówno młodsi, jak i nieco starsi miłośnicy żeglarstwa i pirackich przygód, będą mogli cieszyć się pokojem z marzeń!

Meble Pirate – wystrój pokoju z żeglarskim motywem

Pasja żeglarska jest wspaniała i często raz zaszczepiona, pozostaje już na całe życie. Warto ją pielęgnować i pozwalać, aby przejawiała się w codziennym życiu młodych pasjonatów. Świetnym sposobem na to, jest wystrój dziecięcego pokoju. Dzieci interesujące się żeglugą morską i piratami będą zachwycone, jeśli ich pokój wypełnią meble z motywami zaczerpniętymi prosto z pirackiego świata. Specjalnie dla nich zostały stworzone Meble Pirate. Jest to wyjątkowa kolekcja wyposażenia do pokoju dziecięcego, zdobiona kolorowymi grawerami.

Meble Pirate

Czym odznaczają się pirackie meble? Znajdziemy tam przede wszystkim jedne z najbardziej rozpoznawalnych motywów pirackich, takich jak flagi z piracką czaszką, czapkę korsarza, morskie okręty, koło sterowe, kotwice, złote talary i armaty. Fronty mebli malowane są wodnymi farbami ekologicznymi. Zdobienia nie są przytłaczające. A utrzymane w bieli fronty pozwalają zachować idealną równowagę, będąc doskonałym tłem dla motywów utrzymanych w czerwieni, błękicie, czerni i złocie.

Jakie meble znajdziemy w kolekcji Pirate?

W kolekcji Mebli Pirate znajdziemy pełne wyposażenie dla pokojów dziecięcych. Co najważniejsze, z łatwością urządzimy pokój dla małego szkraba, który jeszcze śpi w łóżeczku ze szczebelkami, jak i dla starszego dziecka, śpiącego już w zwykłym lub piętrowym łóżku. Producent zapewnia również duży wybór regałów, biurek, szaf, kontenerków i komód. Wszystkie ozdobione motywami pirackimi. Oprócz tego w ofercie Meblik dostępne są dodatki w postaci narzuty i poduszek z motywem Pirate.

Meble dla dzieci i młodzieży z kolekcji tematycznych nadają dziecięcej przestrzeni indywidualnego stylu. Dzięki temu dzieciaki uwielbiają bawić się i przebywać w swoich pokojach, które stają się dla nich ukochanym azylem.