aranżacja salonu

Wyraźnym trendem, który można zaobserwować w designie na przestrzeni ostatnich lat, jest „odchudzanie” powierzchni. Masywne meble i sprzęty zastąpiły bardziej wysublimowane formy. Doskonale współgrają z nimi niezbędne w przestrzeni kuchennej czy biurowej blaty robocze w wersji slim.

Lekkość i elegancja

W większości szczególnie nowoczesnych przestrzeni, projektanci i użytkownicy rezygnują z masywnych pod względem grubości powierzchni, na rzecz rozwiązań bardziej kompaktowych. Współczesne blaty kuchenne mają być lekkie w formie, a dzięki temu bardziej ekskluzywne w wyglądzie. Dzięki nim przestrzeń nabiera eleganckiego charakteru. Takie rozwiązania oferuje Kronospan. Od stycznia dostępne są cztery nowe dekory będące częścią inspirującej kolekcji City Vibes.

Nowoczesny design

Blaty kuchenne Slim Line są bardzo eleganckie. Doskonale sprawdzą się w ekskluzywnych przestrzeniach. Wśród wielu propozycji kolorystycznych znajdziemy tu nowoczesne dekory zainspirowane strukturą marmuru czy niezwykle miękkiego w odbiorze aksamitu. W nowościach 2020/21 mamy dwa bardzo modne w tym sezonie dekory czarne w różnych strukturach SL – imitującej kamień i AF z powłoką anti-finger, dzięki której zachowamy nienaganny wygląd bez śladów odciśniętych palców.

nowoczesny blat

Dobre rozwiązania

W parze z nowym designem oczywiście muszą iść nowe rozwiązania technologiczne w zakresie produkcji. Blaty robocze wciąż powinny spełniać swoje podstawowe funkcje użytkowe. Blaty Slim Line wykonane są z płyty kompaktowej o grubości zaledwie 12 mm z monochromatycznym rdzeniem. Co ważne, dzięki temu nie wymagają dodatkowego wykończenia krawędzi obrzeżem. Takie rozwiązanie pozwala na połączenie estetyki wykonania z pięknym designem i wysoką funkcjonalnością.

Blaty Slim Line, jako materiał użytkowy, posiadają wszystkie pożądane dla tego typu powierzchni cechy. Z powodzeniem, poza innymi przestrzeniami roboczymi, można stosować je w kuchni. A to, jak wiemy, wymagające miejsce. Charakteryzują się przede wszystkim podwyższoną odpornością na ścieranie oraz na wilgoć. Więcej inspiracji znajdziecie na blogu Kronosfera.pl